fericirea mamicilor
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

fericirea mamicilor

un forum pt toate mamicile implinite
 
fericireamamiciAcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Valorezi mai mult decat crezi!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
MADALINA
Admin
Admin
MADALINA


Numarul mesajelor : 1546
Varsta : 40
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 19/02/2008

Valorezi mai mult decat crezi! Empty
MesajSubiect: Valorezi mai mult decat crezi!   Valorezi mai mult decat crezi! EmptyMier Mar 05, 2008 12:57 pm

te suberstimezi?
crezi k valorezi mai putin decat trebuie?
te invitam aici sa ne impartasesti temerile tale
sugestii,sfaturi...
Sus In jos
https://fericireamamicilor.forumgratuit.ro
IulianaM
fericita
fericita
IulianaM


Numarul mesajelor : 356
Varsta : 42
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 01/03/2008

Valorezi mai mult decat crezi! Empty
MesajSubiect: Re: Valorezi mai mult decat crezi!   Valorezi mai mult decat crezi! EmptySam Mar 29, 2008 10:07 pm

da cred in mine si stiu ca valorez foarte mult si sunt capabila de mai mult dar la servici d emulte ori nu am fost apreciata la adevarata mea valoare, am fost mereu data la o parte, si nu am fost lasatat sa arat ce pot si cat pot. @ cry din pacate sefii astia se cred foarte destepti.................
Sus In jos
MADALINA
Admin
Admin
MADALINA


Numarul mesajelor : 1546
Varsta : 40
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 19/02/2008

Valorezi mai mult decat crezi! Empty
MesajSubiect: Re: Valorezi mai mult decat crezi!   Valorezi mai mult decat crezi! EmptyMier Mai 21, 2008 8:08 am

multe dintre noi dupa ce nastem primul copil uitam de noi iar apoi incet,incet incepem sa ne pierdem increderea in noi
lupta cu kilogramele in plus de care nu prea reusim sa scapam ne duce in stadiul sa ne pierdem increderea si sa nu mai avem grija de cum aratam
de aceea este bine sa avem o persoana kre sa ne sprijine si sa ne fie alaturi pt a ne putea recapata increderea
eu recunosc k am trecut prin asa ceva(ba k m-am ingrasat 10 kg,ba k am celulita,ba k am un pic de burtika,ba k mi s-au lasat sani dupa alaptat....etc)
acum revin si spun
SI CE DACA???????
Frumusetea vine din interior ,iar cine nu este in stare sa o vada este un om care nu valoreaza nimic
asa k dragele mele ,sa nu uitati niciodata:
VALORATI MULT MAI MULT DECAT CREDETI si aveti incredere in voi!!!!!
toate suntem femei frumoase chiar dk suntem mai plinute,cu vregeturi,celulita,burtika,sana lasati.......
chiar si cu mustata ras ras ras
Sus In jos
https://fericireamamicilor.forumgratuit.ro
geaninutzaM
modelator
modelator
geaninutzaM


Numarul mesajelor : 821
Varsta : 42
Localizare : Dorohoi-Botosani
Data de inscriere : 05/03/2008

Valorezi mai mult decat crezi! Empty
MesajSubiect: Re: Valorezi mai mult decat crezi!   Valorezi mai mult decat crezi! EmptyMier Mai 21, 2008 2:19 pm

si eu am putina burtica si ceva celulita, si semne de alea de la intins pielea, vergeturi
Sus In jos
http://www.totsites.com/tot/mateutzu
msergiu
fericita
fericita
msergiu


Numarul mesajelor : 311
Varsta : 50
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 06/03/2008

Valorezi mai mult decat crezi! Empty
MesajSubiect: Re: Valorezi mai mult decat crezi!   Valorezi mai mult decat crezi! EmptySam Mai 24, 2008 3:21 pm

Mada nu sunt de acord cu tine! Cum adica si ce daca! NU!!!!!!!!!!!!!! TREBUIE SA FACEM PE NAIBA IN 4 SA ARATAM SUPER BINE!!!
Eu pina sa incep serviciul ziceam ei si asta e, m-am ingrasat, am o scuza ca am nascut, iar acum cind vad cit de grasa sunt pe linga colegele mele imi vine sa imi dau una in cap ca nu am avut grija de mine! De luni inep o cura de slabire, pt ca ma simt ca un elefant! Pupici!
Sus In jos
MADALINA
Admin
Admin
MADALINA


Numarul mesajelor : 1546
Varsta : 40
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 19/02/2008

Valorezi mai mult decat crezi! Empty
MesajSubiect: Re: Valorezi mai mult decat crezi!   Valorezi mai mult decat crezi! EmptyDum Mai 25, 2008 12:51 pm

miha,ai si tu dreptatea ta dar nu sunt in totalitate de acord cu tine
nu conteza cum arata altii in comparatie cu tine,trebuie sa te simti bine cu tine indiferent cat de elefant esti(general vb)
ras ras ras
eu una ma chinui de 2 ani sa slabesc si nu reusesc
am incercat tot felul de diete
chiar si varianta cu infometetul dar.....fara rezultat
pt cine sa ma chinui?pt altii ....k sa arat k ei?
dk eu ma plac asa cum sunt iar omul meu la fel....ce conteza restul?
important este sa fim ingrijite,parfumate ,aranjate,curate.....acum cateva kg in plus nu se vad dk esti o pers increzatoare in tine
Sus In jos
https://fericireamamicilor.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Valorezi mai mult decat crezi! Empty
MesajSubiect: Re: Valorezi mai mult decat crezi!   Valorezi mai mult decat crezi! Empty

Sus In jos
 
Valorezi mai mult decat crezi!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Esti mai destept decat un copil de clasa a 5 a?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
fericirea mamicilor :: lectii de viata :: valorezi mai mult decat crezi-
Mergi direct la: